![AFISA](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2018/02/AFISA.jpg?resize=636%2C381&ssl=1)
Την Παρασκευή στις 23 Φεβρουαρίου 2018, στις 7 μ.μ., στο φιλόξενο βιβλιοπωλείο ΛΕΜΟΝΙ , θα πραγματοποιηθούν τα εγκαίνια της ομαδικής έκθεσης ζωγραφικής «Αγάπη για τα ζώα».
![](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2018/02/Καλλιόπη-Ασαργιωτάκη-1.jpg?resize=400%2C395)
Την έκθεση διοργανώνει το Stray Committee του Συλλόγου Αποφοίτων Αμερικανικού Κολλεγίου Ελλάδος (Pierce –Deree) σε συνεργασία με διακεκριμένους ζωγράφους , οι οποίοι με αγάπη προσέφεραν τα έργα τους για την ενίσχυση του φιλοζωικού τμήματος του Συλλόγου .
![](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2018/02/Ερήνη-Κανά-2.jpg?resize=1132%2C945)
Οι συμμετέχοντες ζωγράφοι:
Δ. Αιδίνης , Μ. Αμάραντος , Κ. Ασαργιωτάκη , Κ. Βαρβάκη, Σ.Βατανίδης , Ν. Γαργαλιάνου , Α. Γρηγόρα, Τ.Δήμος , Β. Ευθυμίου , Λ. Καλλιγά , Σ. Καλογεροπούλου, Ε. Κανά , Capten, Χ. Καψιάνη-Κεχάκη, Ν.Κοτλίτσας, Μ. Κτιστοπούλου, Β. Μπενετάτου , Κ. Μπολιεράκη, Ν. Μπολιεράκη, Α. Νικολάου, Μ. Σκόκου, Ε. Σούτογλου, Γ. Σταυρόπουλος, Π. Ταμπακάκη, Π. Τούντας , Κ. Χατζηγιαννούλη.
![](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2018/02/Κατερινα-Χατζηγιαννούλη.jpg?resize=1181%2C939)
Τα έργα, θα διατεθούν σε ειδικά χαμηλές τιμές , ώστε να υπάρξει όσο γίνεται μεγαλύτερη ανταπόκριση . Η έκθεση θα διαρκεσει από 23 Φεβρουαρίου , έως και 10 Μαρτίου 2018.
Σας περιμένουμε με χαρά για ένα κρασί στο άνοιγμα της έκθεσης !
(Τα κρασιά είναι προσφορά της οινοποιητικής εταιρείας DOKGAS )
Βιβλιοπωλείο ΛΕΜΟΝΙ, Ηρακλειδών 22, Θησείο – τηλ. 210 3451 390