![PHASMA2: 24 ΩΡΕΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2011/12/24-hours-poster-final1.jpg?resize=678%2C381&ssl=1)
PHASMA2: ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ
Η έκθεση πραγματοποιείται από την ομάδα Phasma2 και αποτελεί την πρώτη τους παρουσίαση. Συγκεντρώνει φωτογραφίες από τους δεκατέσσερις φωτογράφους που αποτελούν τη βάση της ομάδας.
Συμμετέχουν:
Γιώργος Βιτσαρόπουλος, Milos Bicanski, Λουίζα Γκουλιαμάκη, Γιώργος Δέτσης, Μιχάλης Καραγιάννης, Στέλιος Ματσάγγος, Vishy Moghan, Γιώργος Νικολαΐδης, Καμίλο Νόλλας, Αλέξανδρος Σταματίου, Ιάκωβος Χατζησταύρου
Επιμέλεια: Μαρία Μαραγκού
TAF/the art foundation
Υποβολή απάντησης