![lena_morfogeni_mix_media_on_wood](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/lena_morfogeni_mix_media_on_wood.jpg?resize=535%2C381&ssl=1)
![lena_morfogeni_mix_media_on_wood](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/lena_morfogeni_mix_media_on_wood.jpg?resize=535%2C800)
Η GALERI BINYIL ΣΤΗΝ 1Η ART-THESSALONIKI INTERNATIONAL CONTEMPORARY ART FAIR
Η Galeri Binyil συμμετέχει στην 1η Art-Thessaloniki International Contemporary Art Fair, που θα πραγματοποιηθεί στο Διεθνές Εκθεσιακό Κέντρο της Θεσσαλονίκης, από την 1η έως τις 4 Δεκεμβρίου 2016.
![cetin_ozer_50x50_2016_digital_photograph](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/cetin_ozer_50x50_2016_digital_photograph.jpg?resize=767%2C800)
![eirini_fountouridaki_28x28_acrylic_on_canvas_2015](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/eirini_fountouridaki_28x28_acrylic_on_canvas_2015.jpg?resize=624%2C800)
Η Galery Binyil δραστηριοποιείται στον καλλιτεχνικό χώρο εδώ και δεκαοχτώ χρόνια. Τα τελευταία τέσσερα χρόνια λαμβάνει μέρος σε πολλές διεθνείς εκθέσεις, ανάμεσά σε αυτές και στην Art-Athina. Φέτος, μετά από πρόσκληση του καλλιτεχνικού διευθυντή κ. Παντελή Τσάτση, συμμετέχει στην 1η Art-Thessaloniki International Contemporary Art Fair, μία πρωτοποριακή συνεύρεση αιθουσών τέχνης από όλο τον κόσμο.
![afroditi_karamanli_acrylic_on_canvas_40x60_2015](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/afroditi_karamanli_acrylic_on_canvas_40x60_2015.jpg?resize=800%2C598)
![ilknur_sanal_1896_sirkeci_gar_70x100_2016_source_photo_of_performance_art](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/ilknur_sanal_1896_sirkeci_gar_70x100_2016_source_photo_of_performance_art.jpg?resize=800%2C539)
![kleoniki_maragkou_oil_on_canvas_untitled_60x30_2015](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/kleoniki_maragkou_oil_on_canvas_untitled_60x30_2015.jpg?resize=800%2C491)
![gulsen_kibrisli__kibrit1__2015_ceramic](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/gulsen_kibrisli__kibrit1__2015_ceramic.jpg?resize=533%2C800)
![gul_delemen_20x20x4group_wall_sculpture_2016](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/gul_delemen_20x20x4group_wall_sculpture_2016.jpg?resize=640%2C453)
Στην έκθεση παίρνουν μέρος πέντε Έλληνες και έξι Τούρκοι καλλιτέχνες: Αφροδίτη Καραμανλή, Νίκη Μαραγκού, Κωσταντίνος Μίχαλος, Λένα Μορφογένη, Ειρήνη Φουντουριδάκη, Gul Delemen, Kursat Fehmi Gokce, Serap Gumusoglu, Gulsen Kibrisli, Cetin Ozer, Ilknur Sanal.
![kursat_fehmi_gokce_100x120_acrylic_on_canvas](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/kursat_fehmi_gokce_100x120_acrylic_on_canvas.jpg?resize=666%2C800)
![serap_gumusoglu_nostaljic_pillow_50x50_2015_mix_media_installation](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/serap_gumusoglu_nostaljic_pillow_50x50_2015_mix_media_installation.jpg?resize=712%2C749)
Ως ομιλήτρια από την Τουρκία, είναι καλεσμένη η επιμελήτρια Fulya Erdemci.
![michalos_konstantinos_acrylic_and_oil_on_canvas_120x100cm_2015](https://i0.wp.com/openartgallery.eu/wp-content/uploads/2016/12/michalos_konstantinos_acrylic_and_oil_on_canvas_120x100cm_2015.jpg?resize=669%2C800)
Galeri Binyil -Huzur mah..Beyazit cad.15/2 4.Levent Sariyer
Tel: +902129242419 +902122403445
E-mail: galeribinyil@galeribinyil.com.tr
http://art-thessaloniki.helexpo.gr/el/gallery_binyil
Υποβολή απάντησης